همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ butt weld flanges ] همخوانی داشتن 1958 محصولات.
SA182 F51 فلنج گردن جوشکاری بلند ASME B16.5 600# درجه فشار 8" اندازه 405mm طول برای کاربردهای مقاوم به خوردگی
| Sealing Surface: | FF, RF, TG, MFM, etc. |
|---|---|
| Material: | Carbon Steel, Stainless Steel, Alloy Steel |
| Product Type: | WELDING NECK |
فلنج گردان دوبلکس فولادی 2205 ASME B16.5 کلاس 150-2500 DN1500 RJ
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
فلنج چرخشی 1 اینچی Ss304 با شیلنگ دندانه دار برای اتصال
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
فلنج گردان 2 اینچ فلنج فولادی ضد زنگ مفصل چرخشی
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
فلنج چرخشی Dn50 فلنج فشار قوی فولاد ضد زنگ اتصال چرخشی
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
فلنج چدنی گردن جوشکاری فلنج کف روسی استاندارد Gost 12821-80 Pn6 Ss304 316
| مواد: | آلیاژ 31 |
|---|---|
| نام محصول: | فلنج |
| استاندارد یا غیر استاندارد: | ASME B16.5 |
دقت بالا فولاد ضد زنگ 3 راه Tee 316ti 317l 347h DIN EN
| ماده: | 316ti |
|---|---|
| اندازه: | 1-72 اینچ |
| استاندارد: | DIN، EN، ASTM، BS، JIS، GB، و غیره |
Asme Ansi B16.9 316 F316 361L 316H317 317L F317 F347 F348 4X3 اینچ Std40 فولاد ضد زنگ کاهش دهنده متحدالمرکز متحدالمرکز
| مواد: | فولاد ضد زنگ ، SS316L ، فولاد ضد زنگ (ASTM A403 WP304) |
|---|---|
| شکل: | دور |
| ارتباط: | لب به لب جوش داده شده |
آلیاژ 625 UNS N06625 1/2 "کلاس 150 RF آلیاژ فولادی فلنج فلنج C-625 فلنج فلنج
| مواد: | فولاد کربن ، فولاد ضد زنگ ، آلیاژ ، SS316L ، فولاد ضد زنگ (ASTM A403 WP304 |
|---|---|
| نوع: | WN، SO، BL، SW |
| تکنیک ها: | جعلی ، ریخته گری ، نورد ، فرم دهی سرد ، طراحی سرد |
آلیاژ C22 UNS N06022 1/2 "کلاس 150 RF آلیاژ فولادی فلنج فلنج C-22 فولاد فلنج
| مواد: | فولاد کربن ، فولاد ضد زنگ ، آلیاژ ، SS316L ، فولاد ضد زنگ (ASTM A403 WP304 |
|---|---|
| نوع: | WN، SO، BL، SW |
| تکنیک ها: | جعلی ، ریخته گری ، نورد ، فرم دهی سرد ، طراحی سرد |

