همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ butt weld flanges ] همخوانی داشتن 1958 محصولات.
سه راهی گیره سه راه لوله سه راه لوله بهداشتی CF8 Cf8m فولاد ضد زنگ 304 316
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
قیمت کارخانه SS304 اتصالات سه راه لوله کشی بهداشتی استیل ضد زنگ سه راه
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
اتصالات لوله سه راهی بدون درز از آلیاژ نیکل با اندازه سفارشی Monel 400 C276
| نام تجاری: | TOBO |
|---|---|
| نام محصول: | سه راه |
| مواد: | Hastelloy C276 B366 WPHC276 |
سه راهی بدون درز از آلیاژ نیکل Equal Tees Pipe Fitting Monel 400 C276 اندازه سفارشی سه راهی
| نام تجاری: | TOBO |
|---|---|
| نام محصول: | سه راه |
| شکل: | برابر/نابرابر |
N10276 اتصالات سه راهی کاهش دهنده نیکل آلیاژ سه راهی Hastelloy C276 اتصالات لوله Equal Tee
| نام تجاری: | TOBO |
|---|---|
| نام محصول: | سه راه |
| شکل: | برابر/نابرابر |
فابریکه صنعت تزریق لوله برابر لوله لوله لوله لوله فلز کربن ضد زنگ لوله مس آلومینیوم
| تحمل ها: | ASME B16.9 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| پوشش سطح: | پولیش شده |
لوازم لوله آلات فلزی کارخانه فولاد ضد زنگ فولاد کربن فولاد آرنج لوله تی
| مدل: | نزدیک ، بشکه ، شش ضلعی ، پادشاه نوک |
|---|---|
| ضخامت دیوار: | جدول 5S/10S/20S/40S/80S/160S/XXS |
| علامت تجاری: | شنگتیان |
چین کارخانه 18inch THK SCH40 ASME B16.9 گالوانیزه فولاد ضد زنگ 304 Butt Welded T Connector Pipe Tee Fitting
| نوع پایان: | نخ دار |
|---|---|
| قطر بیرونی: | 6-813 میلی متر |
| مقاومت گرما: | عالی بود |
SS316L لوله های بهداشتی لوله های فولادی فولادی فولادی فولادی فولادی فولادی
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | توری |
| قطر خارجی:: | 6 " |

