همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ butt weld flanges ] همخوانی داشتن 1958 محصولات.
انتهای لوله فولادی ضد زنگ استاندارد ASME برای ساخت و ساز
| حرارت درمانی: | عادی سازی، بازپخت، خاموش کردن، معتدل کردن و غیره |
|---|---|
| ارتباط: | جوش لب به لب |
| گواهی: | ISO، PED، AD2000، و غیره |
قطعات فولاد ضد زنگ خاموش شده برای جوش دقیق آزمایش شده و گواهینامه ISO
| شکل: | پایان های خرد |
|---|---|
| ارتباط: | جوش لب به لب |
| فرایند ساخت: | آهنگری، ریخته گری و غیره |
صفحه فورج فورج شده DIN ANSI 150LB PN16 Pipe Steinless Steel 304 316 316L
| مواد: | فولاد |
|---|---|
| شکل: | درخواست مشتری |
| ارتباط: | لب به لب جوش داده شده |
فلز ASTM A815 UNS S31803 دو لوله فولادی دوگانه ASME B16.11 تخته شده
| رنگ سطح: | نقاشی سیاه یا روغن ضد زنگ |
|---|---|
| اندازه: | 1/2 اینچ |
| ارتباط: | فلنج |
اتصالات لوله فولادی ضد زنگ ASTM A403 / A403M WP316 زانویی با شعاع بلند 4 اینچی 90 درجه
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| شکل: | برابر، گرد |
| ارتباط: | جوشکاری |
کاهنده فولادی جوش داده شده B366 WPNC N04400 8 اینچ اتصالات لوله بدون درز روغن گیربکس متحدالمرکز
| استاندارد: | DIN ، EN ، ASTM ، BS ، JIS ، GB و غیره |
|---|---|
| درجه مواد: | Grade: UNS NO. درجه: UNS NO C10100, 10200, 10300, 10800, 12200, 70600 / CU NI 90/10 |
| اندازه: | 1 "-48" 15 میلی متر -2400 میلی متر |
3"-8" SCH80 SA403 WPS31254 ELBOW، ASTM A403 UNS S31254 ELBOW، اتصالات لوله 254SMO
| اندازه: | 3 "-8" |
|---|---|
| برنامه: | Sch.40 به Sch.XXs |
| تایپ کنید: | بدون درز / جوش داده شده |
جوش ASTM A403 فولاد ضد زنگ پایه 304L اتصالات پایه پایان 1/2 "- 72"
| تایپ کنید: | انتهای خرد |
|---|---|
| شماره مدل: | 1/2 "-72" |
| درمان سطحی: | جلا دادن |
Sa403 Wps31254 Elbow,Astm A403 Uns S31254 Elbow,254smo Pipe Fittings
| اندازه: | ½ اینچ NB تا 48 اینچ NB |
|---|---|
| برنامه: | Sch.40 به Sch.XXs |
| تایپ کنید: | بدون درز / جوش داده شده |
اتصالات لوله فولادی ضد زنگ 6 اینچی SCH40 ASTM A815 WPS31254 DUPLEX
| اندازه: | ½ اینچ NB تا 48 اینچ NB |
|---|---|
| برنامه: | Sch.40 به Sch.XXs |
| تایپ کنید: | بدون درز / جوش داده شده |

