همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ forged fittings and flanges ] همخوانی داشتن 3201 محصولات.
فولاد ضد زنگ مس نیکل 70/30 شیلنگ چرخشی اتصالات فلنج شلنگ اتصال هیدرولیک
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
اتصالات شیلنگ چرخشی اتصال هیدرولیک SCH 40 اتصالات فلنج شیلنگ فولادی ضد زنگ مس نیکل 70/30
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
فولاد ضد زنگ مس نیکل 70/30 شیلنگ چرخشی اتصالات فلنج شلنگ اتصال هیدرولیک
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
70/30 لوله چرخش لوله اتصال هیدرولیک لوله فلنج فولاد ضد زنگ
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
فلز ASTM A815 UNS S31803 دو لوله فولادی دوگانه ASME B16.11 تخته شده
| Quality: | HIGH QUALITY |
|---|---|
| Craft: | Seamless Or Welded,butt Weld |
| Shape: | Equal |
فلز ASTM A815 UNS S31803 دو لوله فولادی دوگانه ASME B16.11 تخته شده
| مقاومت در برابر خوردگی: | بالا |
|---|---|
| کیفیت: | کیفیت بالا |
| پایان: | انتهای جوش لب به لب |
فلنج های فولادی آلیاژی نیکل فورج شده 31803/32750/32760 فلنج ها مقاومت در برابر اکسیداسیون خوب فلنج استاندارد ASME WN
| استاندارد:: | DIN، ANSI، ISO، GB، JIS |
|---|---|
| کاربرد: | لوله سیال، لوله ساختاری |
| سطح: | آنیل و ترشی، بازپخت روشن، جلا |
2 اینچ فلنج فولادی ضد زنگ مفصل گردنده روتاری مس نیکل 70/30
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
اتصال فلنج 2 اینچی روتاری فولاد ضد زنگ مس نیکل 70/30
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
فلنج مفصل چرخشی مس نیکل 70/30 فولاد ضد زنگ 2 اینچی
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |

