همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ forged fittings and flanges ] همخوانی داشتن 3201 محصولات.
1/2 - 48 اینچ فرمان فلنج و اتصالات گاز تنگستن جوشکاری قوس
| اندازه: | 1 / 2-48 اینچ |
|---|---|
| گرادیان مواد: | آرنج S30815 |
| تایپ کنید: | بدون درز یا جوش |
اتصالات نوک پستان خلاء SS304 KF فلنج لبه دار انتهایی خرد
| استاندارد:: | DIN، ANSI، ISO، GB، JIS |
|---|---|
| نمونه: | ارائه شده، رایگان، در عرض 7 روز رایگان در دسترس است |
| کاربرد: | لوله سیال، لوله ساختاری |
اتصالات جوشی سوکت 3000# از فولاد ضد زنگ ضربدر 1 اینچ 316L
| قطر خارجی: | 1'' |
|---|---|
| استاندارد: | ASME B16.9 ASME B16.11 |
| تایپ کنید: | صلیب برابر |
اتصالات فولاد ضد زنگ جوشکاری ضربدری 304 2 اینچی 3000# برای آب روغن
| قطر خارجی: | 1'' |
|---|---|
| استاندارد: | ASME B16.9 ASME B16.11 |
| DN: | 15-1200 |
اتصالات Socket Weld Unequal Cross 2 Inch class 6000 for Oil Water
| قطر خارجی: | 1'' |
|---|---|
| استاندارد: | ASME B16.9 ASME B16.11 |
| DN: | 15-1200 |
اتصالات لوله آلیاژ نیکل C276 اتصالات لوله سه راهی جوش لب به لب C276
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
اتصالات لوله برق تولید کننده UL فهرست بندی شده از جنس آلومینیوم سخت
| استاندارد:: | DIN، ANSI، ISO، GB، JIS |
|---|---|
| انواع:: | بدون درز |
| کاربرد: | لوله سیال، لوله ساختاری |
اتصالات جوشکاری سوکت فولادی ضد زنگ / کربن آهنگری فشار بالا 3000 / 6000 / 9000 پوند
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
سه راهی اتصالات جوشکاری سوکت فولاد کربن فورج شده فشار بالا/فولاد ضد زنگ، 3000/6000/9000 پوند.
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
ASTM B423 825 درجه شعاع بلند آرنج ریخته نایل آلیاژ بُت جوش لوله لوازم جانبی
| انواع: | آرنج، سه راهی، کاهنده، کلاه، انتهای خرد و غیره |
|---|---|
| رنگ: | سفید، قابل سفارشی است |
| اندازه: | 16 فوت |

