همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ forged fittings and flanges ] همخوانی داشتن 3201 محصولات.
فروش مستقیم کارخانه فلنج فولادی ضد زنگ دقیق با کیفیت بالا
| استاندارد:: | DIN، ANSI، ISO، GB، JIS |
|---|---|
| نمونه: | ارائه شده، رایگان، در عرض 7 روز رایگان در دسترس است |
| کاربرد: | لوله سیال، لوله ساختاری |
Welding Neck Flange PN10 CuNi 90/10 Flat face Din2632 EEMUA145 ANSI B16.5
| استاندارد:: | DIN، ANSI، ISO، GB، JIS |
|---|---|
| نمونه: | ارائه شده، رایگان، در عرض 7 روز رایگان در دسترس است |
| کاربرد: | لوله سیال، لوله ساختاری |
صفحه فورج فورج شده DIN ANSI 150LB PN16 Pipe Steinless Steel 304 316 316L
| مواد: | فولاد |
|---|---|
| شکل: | درخواست مشتری |
| ارتباط: | لب به لب جوش داده شده |
لوله های فولادی ضد زنگ 2507 دو فلز فولادی ضد زنگ بدون درز 3/4' SCH10s 90 درجه آرنج
| درجه مواد: | ASME A182 F317L |
|---|---|
| نوع اتصال: | جوشیده، رشته دار، BW، SW |
| استفاده: | اتصال به خطوط لوله |
متال ANSI B16.5 RF 300LBS ASTM A182 F316L فلنج SA182 F316L LWN RTJ ASME B16.5 600# 8" L405 میلی متر
| Packaging Details: | Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-15workdays |
| Payment Terms: | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
اتصالات زانویی رادیاتور با کیفیت ممتاز / اتصالات لوله زانویی خرید از سازنده هندی دارای گواهی ISO
| استاندارد:: | DIN، ANSI، ISO، GB، JIS |
|---|---|
| انواع:: | بدون درز |
| کاربرد: | لوله سیال، لوله ساختاری |
فولاد ضد زنگ 304 316L برابر با خلاء متقاطع کاهش دهنده 3 راه ~ 6 جهته ISO-K ISO-F ISO-F فلنج ISO نیمه پر نیپل سه راهی
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
فولاد ضد زنگ زن رزوه دار آهنگری 90DEG 6000LB A182 F316 B16.11
| نام محصول: | آرنج |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
| MOQ: | 1 عدد |
Stainless Steel Sanitary Butt Weld Fittings Eccentric Elbow Tee Pipe Fitting 1/2"-6"
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| Outer Diameter:: | 6" |
اتصالات لوله صنعتی COVNA SS304 316 اتحادیه زانویی سه راهی صلیب نوع فولاد ضد زنگ
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |

