همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ industrial pipe fittings ] همخوانی داشتن 4543 محصولات.
فلنج DN 150A 10KG در فلنج لوله های فولادی جعلی JIS RF 150#
| نام محصول: | لغزش روی فلنج |
|---|---|
| مواد: | A105 |
| اندازه: | DN150A |
TOBO GROUP DN 500 150 # ASTM A312 UNS S30815 فلنج گردن جوشکاری، فلنج لوله های فولادی ضد زنگ
| نام محصول: | فلنج جوش سوکت |
|---|---|
| نوع محصول: | فلنج SW |
| اندازه: | 200 |
DN 500 150 # ASTM فلنج فولاد فورج، فلنج لوله فولادی ضد زنگ گردن جوشکاری
| نام محصول: | فلنج جوش سوکت |
|---|---|
| نوع محصول: | فلنج SW |
| اندازه: | 200 |
صنایع گاز Hastelloy Flanges C276 RTJ 1/2 "STD 150 # شکل 8 خالی
| نام محصول: | عینک کور |
|---|---|
| نوع محصول: | فلنج کور عینکی |
| اندازه: | 1/2 اینچ |
فلنج های فولادی 6 اینچی دارای مقاومت بالا برای صدور گواهینامه صنعت نفت ISO9001
| نام محصول: | فلنج |
|---|---|
| نوع محصول: | گردنبند جوشکاری |
| اندازه: | 6 اینچ |
Sch5s - فلزهای فلزی فشرده Schxxs 3/4 "اندازه گردن جوش برای صنعت نفت
| نام محصول: | فلنج |
|---|---|
| تایپ کنید: | گردنبند جوشکاری |
| اندازه: | 3/4 " |
اتصالات جوشکاری ته ته 8 اینچ SS304 زن با نخ B16.11
| مواد: | فولاد کربن ، فولاد ضد زنگ ، آلیاژ ، SS316L ، فولاد ضد زنگ (ASTM A403 WP304 |
|---|---|
| شکل: | برابر ، کاهش ، درخواست مشتری ، برابر و کاهش |
| ارتباط: | جوش ، زن و مرد |
اتصالات جوش لب به لب اتصالات فولاد کربنی ASTM A234 WPB 90D Long Radius Ebow
| تایپ کنید: | آرنج بدون درز |
|---|---|
| OD: | 45 درجه، 90 درجه، 180 درجه |
| فرایند ساخت: | فشار، پرس، جعل، بازیگر و غیره. |
ASTM A234 WP12 10 اینچ STD زانویی 180 درجه برای گاز آب نفت با شعاع بلند 90 درجه
| ضخامت: | Sch5-Sch160 XXS، STD، XS، SGP |
|---|---|
| اندازه: | 1/2-48 اینچ |
| بازرسی شخص ثالث: | BV، SGS |
لوله فولادی بدون درز AISI 4130 GRADE L80 & ASTM A519 GRADE 4130 لوله گاز لوله فولادی آلیاژ کربن 4 اینچی SCH40
| نام محصول: | AISI 4130 |
|---|---|
| نوع محصول: | لوله فولادی کربن بدون درز |
| قطر خارجی:: | 4" |

