همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ industrial pipe fittings ] همخوانی داشتن 4543 محصولات.
Pipe Coupling 304 Stainless Steel Pipe Connector Adapter Fitting ASTM 269
| نام محصول: | لوله |
|---|---|
| نوع محصول: | لوله |
| قیمت: | قابل مذاکره |
لوله بدون درز فولاد ضد زنگ 304/316 لوله برای اتصالات آب AS1528
| نام محصول: | لوله |
|---|---|
| نوع محصول: | لوله |
| قیمت: | قابل مذاکره |
اتصالات لوله ASTM A182 F22 فولاد آلیاژی 2 اینچی Class300
| نام محصول: | فلنج |
|---|---|
| نوع محصول: | فلنج SO |
| گواهی: | SGS/BV/ABS/LR/TUV/DNV/BIS/API/PED |
اتصالات لوله 2 اینچی کلاس 300 از جنس فولاد ضد زنگ ASTM A182 F321
| نام محصول: | فلنج |
|---|---|
| نوع محصول: | فلنج SO |
| گواهی: | SGS/BV/ABS/LR/TUV/DNV/BIS/API/PED |
لوله استنلس استیل دوبلکس 2205 A790 قیمت پایین با کیفیت خوب
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | لوله کربن فولادی بدون درز |
| قطر خارجی:: | 6" |
لوله فولادی ضد زنگ دوبلکس 2205 A790 صیقلی آینه با گواهینامه
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | لوله فولادی کربن بدون درز |
| قطر خارجی:: | 6" |
لوله/لوله بدون درز فولادی ضد زنگ ASTM دوبلکس 2507 A790
| نام محصول: | 2507 |
|---|---|
| نوع محصول: | لوله فولادی کربن بدون درز |
| قطر خارجی:: | 6" |
لوله آلیاژ نیکل 28 B666 همه سایز
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | لوله کربن فولادی بدون درز |
| قطر خارجی:: | 6" |
لوله آلیاژ نیکل با اندازه های مختلف 28 B666 سفارشی شده است
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | لوله کربن فولادی بدون درز |
| قطر خارجی:: | 6" |
لوله صنعتی لوله لوله جوش داده شده با آلیاژ نیکل فولاد ضد زنگ روشن
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | لوله فولادی کربن بدون درز |
| قطر خارجی:: | 6" |

