همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ industrial pipe fittings ] همخوانی داشتن 4543 محصولات.
90DEG نیکل آلیاژ UNS N02200 جعلی سوکت آرنج ASME B16.11
| نام محصول: | آرنج جعلی |
|---|---|
| مواد: | آلیاژ نیکل |
| فشار: | 3000# |
شعاع بلند 90 درجه آلیاژ نیکل N06030 آرنج فورج شده 3 اینچ 3000#
| نام محصول: | آرنج جعلی |
|---|---|
| مواد: | آلیاژ N06030 |
| WT: | STD |
C70600 CuNi90 / 10 CuNi 70/30 C71500 جعلی Sockolet / Threadolet 1500 # 2500 #
| نام محصول: | TOBO Olet، Sockolet / Weldolet |
|---|---|
| استاندارد: | ASTM / ASME A / SA 182 |
| اندازه: | 1/8 "-24" |
فلنج DN 150A 10KG در فلنج لوله های فولادی جعلی JIS RF 150#
| نام محصول: | لغزش روی فلنج |
|---|---|
| مواد: | A105 |
| اندازه: | DN150A |
TOBO GROUP DN 500 150 # ASTM A312 UNS S30815 فلنج گردن جوشکاری، فلنج لوله های فولادی ضد زنگ
| نام محصول: | فلنج جوش سوکت |
|---|---|
| نوع محصول: | فلنج SW |
| اندازه: | 200 |
فلنج لوله فولادی 20 اینچ CL300 SW RF STD ASTM A105 ASME B16.5
| نام محصول: | فلنج گردن جوشکاری |
|---|---|
| نوع محصول: | فلن WN |
| اندازه: | 14 '' |
Dn 200 150 # فولاد ضد زنگ فولاد فلنج / فولاد ضد زنگ اتصالات فلنج
| نام محصول: | فلنج جوش سوکت |
|---|---|
| نوع محصول: | فلنج SW |
| اندازه: | 200 |
DN 500 150 # ASTM فلنج فولاد فورج، فلنج لوله فولادی ضد زنگ گردن جوشکاری
| نام محصول: | فلنج جوش سوکت |
|---|---|
| نوع محصول: | فلنج SW |
| اندازه: | 200 |
اتصالات جوش سوکت فلنج لوله فلزی Cl 600 فشار Asme B16.5 استاندارد
| نام محصول: | فلنج جوش سوکت |
|---|---|
| نوع محصول: | فلنج SW |
| اندازه: | 3/4 " |
Dn 20 فولاد ضد زنگ لوله فلنج، Rf 600 # 3/4 "فلنج جوش سوکت
| نام محصول: | فلنج جوش سوکت |
|---|---|
| نوع محصول: | فلنج SW |
| اندازه: | 3/4 " |

