همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ marine stainless steel tubing ] همخوانی داشتن 574 محصولات.
فلنج گردان با شیلنگ دیگر با شیلنگ نزدیک برای اتصال 1 اینچ با دندانه دار
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
فلنج گردان SS321 با شیلنگ دندانه دار برای اتصال با شیلنگ دیگر
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
فلنج گردان با شیلنگ دیگر با شیلنگ نزدیک برای اتصال 1 اینچ با دندانه دار
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
نیکل آلیاژ گرد ERW لوله Monel 400 / EN 2.4360 / Monel K500 / 2.4375
| نام محصول: | TOBO نیکل آلومینیوم لوله |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | INCONEL 201 |
| ضخامت دیواره: | 1-30 میلی متر |
فلنج بازکننده صورت برجسته ANSI کلاس 600 2 اینچی ASTM A182 F904L Sliver
| نام محصول: | فلنج |
|---|---|
| نوع محصول: | فلنج گسترش دهنده |
| گواهی: | SGS/BV/ABS/LR/TUV/DNV/BIS/API/PED |
صفحه برآمده فلنج اکسپندر ANSI کلاس 600 2 اینچی ASTM A182 F904L Sliver
| نام محصول: | فلنج |
|---|---|
| ضخامت: | SCH10 |
| نوع محصول: | فلنج گسترش دهنده |
TOBO لوله های بدون درز مس نیکل با کیفیت خوب لوله های آلیاژ مبتنی بر نیکل برای هوافضا
| تکنیک ها: | نورد سرد نورد گرم |
|---|---|
| درخواست: | هوافضا، انرژی، دریایی و غیره |
| درجه: | مونل / اینکونل / هاستلو / آلیاژ نیکل |
UNS S32760 ASTM اتصالات جوش شیرین A182 F55 S32760 1.4501 Zeron 100 LR کمربند آرنج
| درجه مواد: | UNS S32760 ASTM A182 F55 / S32760 / 1.4501 / Zeron 100 |
|---|---|
| استاندارد: | DIN، EN، ASTM، BS، JIS، GB، و غیره |
| ضخامت: | Sch5s-Schxxs |
سوزن کاپریونیکل بدون درز EEMUA 146 C7060x مس نیکل CuNi 90/10 C70600
| نام محصول: | اتصالات مس و نیکل |
|---|---|
| نوع محصول: | کاهنده مس مستقیم |
| مواد: | نیکل مس |
B466 UNS C70600 90D CuNI 90/10 آرنج آرنج DN25 NPS1 ASME B16.9
| نام محصول: | B466 UNS C70600 CuNI 90/10 بافتن جوش 90D آرنج DN25 NPS1 ASME B16.9 |
|---|---|
| اندازه: | 1/8 '' / 48 '' |
| ماده: | CuNI 90/10 |

