همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ marine stainless steel tubing ] همخوانی داشتن 574 محصولات.
601 625 718 725 750 Inconel Hastelloy ورق مونل فروش داغ آلیاژ نیکل فلزی نیکل لوله نیکل Inconel 718
| استاندارد:: | DIN، ANSI، ISO، GB، JIS |
|---|---|
| نمونه: | ارائه شده، رایگان، در عرض 7 روز رایگان در دسترس است |
| کاربرد: | لوله سیال، لوله ساختاری |
اتصالات جعلی Threadolet Reducing Class 3000 ASME
| شکل: | کاهش ، برابر و کاهش |
|---|---|
| مواد: | فولاد کربن ، فولاد ضد زنگ ، آهن ، آلیاژ آلومینیوم ، برنج |
| ارتباط: | زن ، جوش |
کاهنده فولادی جوش داده شده B366 WPNC N04400 8 اینچ اتصالات لوله بدون درز روغن گیربکس متحدالمرکز
| استاندارد: | DIN ، EN ، ASTM ، BS ، JIS ، GB و غیره |
|---|---|
| درجه مواد: | Grade: UNS NO. درجه: UNS NO C10100, 10200, 10300, 10800, 12200, 70600 / CU NI 90/10 |
| اندازه: | 1 "-48" 15 میلی متر -2400 میلی متر |
لوله A234M WP5 API فولاد کربنی، اندازه 1/2 '' - 48 '' بدون درز / 16 '' - 72 '' جوش داده شده
| ماده: | فولاد کربن |
|---|---|
| اندازه: | 1/2 '' ~ 48 '' (بدون درز)؛ 16 '' ~ 72 '' (جوش داده شده) |
| ضخامت دیواره: | Sch5 ~ SCH XXS |
1 - 60 اینچ لوله فولادی سوپاپ دوبلکس ASTM A790 / 790M ضخامت 1 - 60mm
| ماده: | A790 / 790M |
|---|---|
| استاندارد: | ANIS B36.10 ~ B36.19 |
| اندازه: | 1 / 8-72 " |
جوش STD Alloy Steel A960 UNS S31254 Butt Welding Equal Tee
| استاندارد: | UNS32750 / 31803/31254 |
|---|---|
| رنگ: | سفید ، نقره ای |
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
99.9% ورق آلیاژ نیکل خالص N4 N6 فلز فولاد آلیاژ نیکل
| تایپ کنید: | بشقاب استیل |
|---|---|
| بسته بندی: | جعبه چوبی یا پالت چوبی |
| سطح: | 2B/BA/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/1D |
فلنج گردان با شیلنگ دندانه دار برای اتصال نزدیک با شیلنگ دیگر
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
فلنج گردان 1 اینچی با شیلنگ دندانه دار برای اتصال نزدیک با شیلنگ دیگر
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
ساقه شلنگ برای اتصال فلنج گردان 1 اینچی با دندانه دار با شیلنگ دیگری از نزدیک
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |

