همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ marine stainless steel tubing ] همخوانی داشتن 574 محصولات.
پیچ و مهره تیتانیوم با کیفیت بالا برای موتور سیکلت
| استاندارد:: | DIN، ANSI، ISO، GB، JIS |
|---|---|
| کاربرد: | لوله سیال، لوله ساختاری |
| سطح:: | آنیل و ترشی، بازپخت روشن، جلا |
فلنج گردن جوشکاری C70600 3 "600 # ANISI CUNI
| مواد: | فولاد کربن ، فولاد ضد زنگ ، آلیاژ ، SS316L ، فولاد ضد زنگ (ASTM A403 WP304 |
|---|---|
| شکل: | برابر ، درخواست مشتری |
| ارتباط: | جوشکاری |
پیچ شش گوش SS304 SS316 DIN933 M6 M8 M10 M12 با مهره و واشر
| استاندارد: | DIN، ANSI، ISO، GB، JIS |
|---|---|
| کاربرد: | لوله سیال، لوله ساختاری |
| سطح: | نیاز مشتری |
METAL 2023 A403 درجه WP304H Reducer متمرکز SCH40 ASME B16.9 عرضه کننده کارخانه اندازه سفارشی
| ضخامت: | SCH10S ، SCH40S ، SCH80 |
|---|---|
| درخواست: | سیستم های لوله کشی ، فرآوری شیمیایی و پتروشیمی ، مواد غذایی و نوشیدنی ، دارویی و تصفیه آب |
| درجه فولاد: | 304، 304L، 316، 316L، 310S، 2205 و غیره |
3003 5052 6061 صفحه شطرنجی آلومینیومی ورق الماس سوراخ دار برجسته
| تایپ کنید: | بشقاب استیل |
|---|---|
| بسته بندی: | جعبه چوبی یا پالت چوبی |
| سطح: | 2B/BA/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/1D |
ورق فلزی از مس و ورق مس آلومینیومی 26 میلی متری با روکش نیکل
| تایپ کنید: | بشقاب استیل |
|---|---|
| بسته بندی: | جعبه چوبی یا پالت چوبی |
| سطح: | 2B/BA/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/1D |
اتصالات جوشکاری ته قنداق تفنگ 1 "STD نیکل آلیاژی Sch160
| مواد: | فولاد کربن ، فولاد ضد زنگ ، آلیاژ ، SS316L ، فولاد ضد زنگ (ASTM A403 WP304 |
|---|---|
| شکل: | برابر ، درخواست مشتری |
| ارتباط: | جوشکاری |
MIL-C-1726F مس نیکل 70/30 لوله چرخش لوله نصب هیدرولیک اتصال لوله فلنج
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
ASTM AH36 1008 JIS S45C S55C S35C Cold Drawn Monel 1020 400 نیکل آلیاژ میله گرد مونل K500 میله نیکل
| استاندارد:: | DIN، ANSI، ISO، GB، JIS |
|---|---|
| کاربرد: | لوله سیال، لوله ساختاری |
| سطح: | آنیل و ترشی، بازپخت روشن، جلا |
مونل 400 میله گرد مونل UNS NO4400 آهن آلات جعل شده
| محصول: | نوار گرد |
|---|---|
| استاندارد:: | DIN، ANSI، ISO، GB، JIS |
| ضخامت: | 0.5-100 میلی متر |

