همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ butt weld flanges ] همخوانی داشتن 1958 محصولات.
جوشکاری پشت 6 اینچ فولاد ضد زنگ برابر TEE SCH80 WPS34565 ASME B16.9
| Product Name: | Stainless Steel TEE |
|---|---|
| OD: | 6'' |
| Thickness: | SCH80 |
ELBOW 90، SEAMLESS ASTM A234 GR WPB-S، ASME B16.9، R=1.5D، BUTT WELD، CS01، SCH40 Ø3"
| نام محصول: | زانویی استیل ضد زنگ |
|---|---|
| DN: | 3'' |
| ضخامت: | 40 |
بدون درز ASTM A234 GR WPB-S، ASME B16.9، R=1.5D، BUTT WELD، CS01، SCH40 Ø3"
| نام محصول: | زانویی استیل ضد زنگ |
|---|---|
| DN: | 3'' |
| ضخامت: | 40 |
با مقاومت بالا از جنس استنلس استیل ضد زنگ ، جوش آرنج جوشکاری مقاومت بالا 7 - 48 اینچ
| استاندارد:: | JIS ، DIN ، EN ، ASTM ، ASME |
|---|---|
| رنگ: | طلای سفید نقره ای |
| انواع:: | فولاد ضد زنگ |
2 اینچ فلنج فولادی ضد زنگ مفصل گردنده روتاری مس نیکل 70/30
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
اتصال فلنج 2 اینچی روتاری فولاد ضد زنگ مس نیکل 70/30
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
فلنج مفصل چرخشی 2 اینچی فولاد ضد زنگ مس نیکل 70/30
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
فلنج مفصل چرخشی مس نیکل 70/30 فولاد ضد زنگ 2 اینچی
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
فولاد ضد زنگ مس نیکل 70/30 شیلنگ چرخشی اتصالات فلنج شلنگ اتصال هیدرولیک
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
ساقه شلنگ برای اتصال فلنج گردان 1 اینچی با دندانه دار با شیلنگ دیگری از نزدیک
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |

