همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ butt weld flanges ] همخوانی داشتن 1958 محصولات.
اتصالات شیلنگ چرخشی اتصال هیدرولیک SCH 40 اتصالات فلنج شیلنگ فولادی ضد زنگ مس نیکل 70/30
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
70/30 لوله چرخش لوله اتصال هیدرولیک لوله فلنج فولاد ضد زنگ
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
فولاد ضد زنگ 316L 90 درجه آرنج آرنج بلند SCH10S به SCH160
| درجه مواد: | A403-Wp316L |
|---|---|
| استاندارد: | ASME B16.9 |
| اندازه: | 1-48 اینچ |
اتصالات لوله ای ISO9001 PED Ss، اتصالات ASTM A234 Butt Weld Stub End
| استاندارد: | دوبل x 2205 |
|---|---|
| رنگ: | سفید، نقره ای |
| قطر خارج: | 1/2 "-- 48" |
فولاد فرفورژه جوش داده شده ASTM A403 WP321 (آنیل شده) BW SCH 20 ASME B16.9 ELBOW 90(LR)
| تایپ کنید: | آرنج |
|---|---|
| گواهینامه: | GB/T19001-2008-ISO 9001:2008 |
| بسته بندی: | جعبه چوبی یا پالت چوبی |
فلنج کور AISI 316 / 316L / فیتینگ لوله ANSI B16.5 CL600 فورج فلنج فولادی ضد زنگ فلنج BLD
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
سه راهی های مستقیم و کاهنده روی خروجی با شعاع بلند 90 درجه 10253-2 نوع زانویی لوله جوشی سه بعدی
| استاندارد:: | DIN، ANSI، ISO، GB، JIS |
|---|---|
| نمونه: | ارائه شده، رایگان، در عرض 7 روز رایگان در دسترس است |
| Application: | Fluid pipe,Structure Pipe |
فلنج برنجی آلومینیومی تیتانیوم مسی فولاد ضد زنگ دقیق فلنج گردن جوشی با رزوه کف شل سفارشی
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
ASTM Sockolet Threadolet 1/2" 6000LB MSS SP-97 آلت های جعل شده
| بسته بندی: | جعبه چوبی |
|---|---|
| درخواست: | نفت و گاز، شیمیایی، نیروگاهی، تصفیه آب و غیره |
| نوع: | آرنج، سه راهی، کاهنده، کلاه، انتهای خرد و غیره |
ASTM A403 WP321 / H اتصالات لوله از جنس استنلس استیل آستنیتی زاویه دار 90 درجه آرنج
| نام محصول: | ASTM A403 WP321 / H فولاد ضد زنگ آستنیتی 90 درجه آرنج |
|---|---|
| شکل: | برابر |
| تایپ کنید: | آرنج |

