همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ butt weld flanges ] همخوانی داشتن 1958 محصولات.
2 اینچ فلنج فولادی ضد زنگ مفصل گردنده روتاری مس نیکل 70/30
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
فلنج صفحه فولادی کربنی DIN 2576 PN10 فولاد کربنی ST37 / A105 فورج شده
| استاندارد:: | DIN، ANSI، ISO، GB، JIS |
|---|---|
| کاربرد: | لوله سیال، لوله ساختاری |
| سطح: | آنیل و ترشی، بازپخت روشن، جلا |
اتصالات بهداشتی 24 اینچ SCH.10S SUS 304 (ERW) 90 درجه لوله فولادی ضد زنگ اتصالات لوله جوش لب به لب 90 16"
| استاندارد: | ASME B16.9 |
|---|---|
| رنگ: | سفید، نقره ای |
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
فلنج های فولادی آلیاژی نیکل فورج شده 31803 / 32750 / 32760 فلنج ASME استاندارد WN فلنج
| استاندارد:: | DIN، ANSI، ISO، GB، JIS |
|---|---|
| کاربرد: | لوله سیال، لوله ساختاری |
| سطح: | آنیل و ترشی، بازپخت روشن، جلا |
304 316L SS ANSI فولاد آلیاژی ضد زنگ فورج شده 1 2 3 4 اینچ Rf Bsp Npt فلنج نخ
| استاندارد:: | DIN، ANSI، ISO، GB، JIS |
|---|---|
| کاربرد: | لوله سیال، لوله ساختاری |
| سطح: | آنیل و ترشی، بازپخت روشن، جلا |
MIL-C-1726F مس نیکل 70/30 لوله چرخش لوله نصب هیدرولیک اتصال لوله فلنج
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
اتصالات لوله جوش شیر آب از جنس استیل ضدزنگ Super Duplex LR Steel Elbow SCH 40
| استاندارد:: | JIS ، ASTM ، DIN ، EN ، ASTM / ASME |
|---|---|
| رنگ: | طلای سفید نقره ای |
| انواع:: | بدون درز |
اتصالات لوله بدون درز Monel 400 DN100 نوع رادیوی بلند SCH40 برای مبدلهای حرارتی
| نام محصول: | آرنج بدون درز |
|---|---|
| استاندارد: | DIN، EN، ASTM، BS، JIS، GB، و غیره. |
| ضخامت: | SCH40 |
اتصالات شیلنگ گردان از جنس استنلس استیل مس نیکل 70/30 فلنج شلنگ اتصال هیدرولیک
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
اتصالات شیلنگ چرخشی فولاد ضد زنگ فلنج شلنگ اتصال هیدرولیک مس نیکل 70/30
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |

